Co się odwlecze, …

Czas biegnie tak szybko, że trudno mu dotrzymać kroku. Przyznać muszę, że szczególnie ostatnio dałam mu się wyprzedzić (ale to z powodu grypy, która dopadła mnie przed samymi Świętami)!  

3 kwietnia – TVP2, w kolejnej edycji programu „Magazyn Expresu Reporterów”, wyemitowała materiał na temat edukacji domowej. Bohaterami reportażu autorstwa P. Faustyny Szebesty byli Państwo Hofmanowie z dziećmi (z Gdańska). Całość do obejrzenia pod adresem: 

http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/magazyn-ekspresu-reporterow/wideo/03042012-2150/6733009

4 kwietnia – Na zaproszenie P. Minister Edukacji Narodowej odbyło się pierwsze spotkanie Forum Rodziców, platformy dla dyskusji o miejscu rodziców w polskiej szkole. Wśród organizacji zaproszonych do uczestnictwa w tym Forum znalazło się Stowarzyszenie Edukacji Domowej, reprezentowane przez prezesa, Marka Budajczaka, prywatnie mojego męża. Sprawy edukacji domowej zostały zgłoszone do omawiania w ramach tego projektu.

8-9 kwietnia – Piękne dni Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Alleluja!

13 kwietnia (w piątek!) – TVN24, w programie z cyklu „Czarno na białym” pokazał reportaż P. Anny Twardowskiej o domowym nauczaniu. W materiale tym wystąpili: P. Mateusz Matyszkowicz z dziećmi i rodzina Państwa Potockich (tymczasem niemożliwe do obejrzenia).

W obu wyżej wspomnianych programach telewizyjnych edukatorzy domowi pokazali wysoką klasę!  

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s